Hydraulik Niemcy

praca dla hydraulika w NiemczechBrasco Recruitment przedstawia wszystkim zainteresowanym ofertę pracy dla hydraulików w Niemczech. Poszukujemy dla naszego partnera – niemieckiego pracodawcy – specjalistów w zakresie naprawy oraz montażu instalacji kanalizacyjnych, wodociągowych oraz centralnego ogrzewania.

Od kandydatów wymagamy minimum rocznego doświadczenia zawodowego. Preferujemy również hydraulików z wykształceniem kierunkowym.

Hydraulik – praca za granicą i bezpłatny kurs języka niemieckiego

Jeśli szukasz pracy za granicą jako hydraulik, nie musisz znać języka. Zakwalifikowanym kandydatom oferujemy bezpłatny, intensywny kurs językowy, po którego zdaniu będą gotowi do pracy w Niemczech. Szkolenie ma charakter praktyczny, więc nauczysz się wyłącznie przydatnych w pracy i życiu codziennym słów, wyrażeń i zwrotów. Gwarantujemy uzyskanie zatrudnienia już w ciągu 2 tygodni po zakończeniu kursu.

W trakcie kursu możliwe jest również zdobycie uprawnień do posługiwania się pojazdami samojezdnymi (np. zwyżki). Uprawnienia te są niezbędne w Niemczech przy wykonywaniu robót wysokościowych.

Polska pomoc, niemiecka umowa i europejskie standardy zatrudnienia

praca dla polskiego hydraulika w NiemczechPraca hydraulika w Niemczech za pośrednictwem naszej agencji jest wykonywana na podstawie niemieckiej umowy o pracę. Umowę podpisujesz po zdaniu kursu językowego jeszcze w Polsce – masz więc gwarancję, że kiedy przyjedziesz, praca będzie już na Ciebie czekać.

Dzięki niemieckiej umowie masz zapewnione wszystkie świadczenia socjalne oraz opiekę zdrowotną. Rozliczasz się również według tamtejszego systemu podatkowego, co jest korzystniejsze ze względu na liczne ulgi.

Jako agencja pośrednicząca oferujemy całościową pomoc w organizacji wyjazdu i opiekę polskiego koordynatora rekrutacji na miejscu. Niemiecki pracodawca zapewnia wyposażenie w narzędzia oraz odzież roboczą i niezbędne akcesoria BHP.

Bieżący proces rekrutacyjny w naszej agencji – praca dla hydraulika w Niemczech – jest szczególnie przeznaczony dla wykwalifikowanych specjalistów z Polski północno-wschodniej (Białystok i okolice). Zachęcamy więc doświadczonych hydraulików z Podlasia do złożenia swojej aplikacji.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami ogłoszenia.

DANE KONTAKTOWE

Brasco Recruitment
ul. Zaparkowa 1
42-400 Zawiercie

TELEFON
Tel: +48 32 670 02 80
E-MAIL
info@brascorecruitment.pl