Elektryk przemysłowy Niemcy

W ramach jednego z naszych projektów rekrutacyjnych, dotyczących pracy w Niemczech na stanowisku elektryka przemysłowego, agencja Brasco Recruitment poszukuje wykwalifikowanych specjalistów do pracy przy projektach związanych z instalacjami elektrycznymi i konserwacją / naprawą maszyn oraz urządzeń w obiektach przemysłowych.

Od kandydatów na stanowisko elektryka przemysłowego wymagamy minimum rocznego doświadczenia oraz wykształcenia zgodnego z wykonywanym zawodem.

Elektryk przemysłowy – praca w Niemczech i bezpłatny kurs językowy

elektryk przemysłowy naprawiający bezpiecznikiNieznajomość języka nie jest przeszkodą – kandydatom niemówiącym po niemiecku organizujemy intensywny kurs językowy, którego koszty ponosi niemiecki pracodawca. Stawiamy na praktyczną znajomość języka, więc w trakcie kursu poznasz terminologię zawodową oraz wyrażenia i zwroty, którymi będziesz posługiwać się w codziennym życiu zawodowym i prywatnym. Gwarantujemy podpisanie umowy o pracę już w Polsce, w przeciągu 2 tygodni od zaliczenia kursu.

Dodatkowo, podczas kursu umożliwiamy zdobycie niemieckich uprawnień do obsługi pojazdów samojezdnych (zwyżek), które są niezbędne przy pracach wysokościowych.

Niemiecka umowa o pracę i polska pomoc

Oferta pracy elektryka przemysłowego wiąże się z podpisaniem niemieckiej umowy o pracę, co pozwala na korzystanie z pełnego pakietu świadczeń socjalnych oraz ubezpieczenia zdrowotnego (pomagamy w załatwianiu formalności), a także rozliczanie się z niemieckim fiskusem.

Umożliwiamy stabilne, długotrwałe, legalne zatrudnienie w renomowanej firmie. Pracodawca zapewnia skrzynkę narzędziową oraz odzież i akcesoria ochronne, niezbędne w pracy elektryka przemysłowego.

elektryk pracujący na produkcjiNasza agencja oferuje też bezpłatną pomoc przy organizacji wyjazdu oraz załatwieniu niezbędnych formalności na miejscu (zakwaterowanie, zameldowanie, rachunek bankowy). Zapewniamy również opiekę polskiego koordynatora.

Elektryk przemysłowy – praca na tym stanowisku u naszego niemieckiego pracodawcy pozwoli Ci na wykorzystanie swojego potencjału zawodowego i rozwój, a także zapewni atrakcyjne perspektywy awansu. Jeśli jesteś pewien swoich umiejętności i wykształcenia, złóż aplikację już dziś.

Do składania aplikacji zachęcamy wykwalifikowanych elektryków z Białegostoku i innych miast na Podlasiu. Jednym z celów naszej bieżącej rekrutacji jest pozyskanie wysoko wykwalifikowanych specjalistów-elektryków z terenów północno-wschodnich.

DANE KONTAKTOWE

Brasco Recruitment
ul. Zaparkowa 1
42-400 Zawiercie

TELEFON
Tel: +48 32 670 02 80
E-MAIL
info@brascorecruitment.pl