Elektryk budowlany Niemcy

elektryk budowlany montujący gniazdkoWe współpracy z naszym niemieckim partnerem nasza agencja przeprowadza rekrutację na stanowisko elektryka budowlanego. Praca polega na wykonywaniu nowych instalacji elektrycznych oraz konserwacji i naprawie istniejących, w budynkach mieszkalnych oraz innych obiektach budowlanych.

Poszukujemy osób z co najmniej rocznym doświadczeniem oraz wykształceniem w zawodzie, posiadających aktualne uprawnienia. Kwalifikującym się kandydatom zapewniamy długoterminową umowę o pracę zawieraną z niemieckim pracodawcą, co gwarantuje niemiecki pakiet świadczeń socjalnych, opodatkowanie i ubezpieczenie.

Elektryk budowlany – praca w Niemczech i darmowy kurs językowy

Jeśli jesteś elektrykiem budowlanym bez znajomości języka, nasza agencja zapewni Ci bezpłatnie specjalny kurs językowy, po którego ukończeniu będziesz mógł sprawnie porozumiewać się w pracy i życiu codziennym. Szkolenie ma wymiar praktyczny, więc zamiast regułek nauczymy Cię słownictwa, wyrażeń i zwrotów, które będziesz wykorzystywał na co dzień.

Dodatkowo w trakcie kursu wyrabiane są niemieckie uprawnienia do obsługi pojazdów samojezdnych, niezbędne przy pracy na wysokościach i obsłudze podnośników nożycowych (tzw. zwyżki).

Gwarantujemy zawarcie umowy o pracę w ciągu 2 tygodni od ukończenia kursu z pozytywnym wynikiem. Umowa podpisywana jest już w Polsce, dzięki czemu masz zagwarantowaną pewność podjęcia pracy po przybyciu do Niemiec.

Pomoc w organizacji wyjazdu i aklimatyzacji

elektryk obcinający kableŚwiadczymy szeroką pomoc organizacyjną i formalno-prawną w przygotowaniach do wyjazdu i w trakcie pobytu w Niemczech. Zajmujemy się dokumentacją, pomagamy w załatwianiu niezbędnych spraw urzędowych. W Niemczech zapewniamy opiekę polskojęzycznych koordynatorów.

Współpracujemy tylko z rzetelnymi firmami, dbającymi o dobro pracownika. Niemiecki pracodawca gwarantuje udostępnienie wszystkich potrzebnych w pracy elektryka budowlanego narzędzi oraz odzież roboczą i akcesoria BHP.

Praca w zawodzie elektryka budowlanego w Niemczech oznacza lepsze zarobki i warunki niż praca na odpowiadającym mu stanowisku w Polsce. Wybierając pracodawców zweryfikowanych przez Brasco Recruitment masz pewność atrakcyjnego i bezpiecznego zatrudnienia.

Zachęcamy fachowców z Podlasia (Białystok i okolice) do wzięcia udziału w bieżącej rekrutacji, gdyż ma ona na celu aktywizację zawodową i pozyskanie do pracy za granicą specjalistów-elektryków budowlanych z terenów Polski północno-wschodniej.

 

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty pracy dla elektryka budowlanego.

DANE KONTAKTOWE

Brasco Recruitment
ul. Zaparkowa 1
42-400 Zawiercie

TELEFON
Tel: +48 32 670 02 80
E-MAIL
info@brascorecruitment.pl