Elektryk Niemcy

Niemcy już od kilku lat łatają luki na rynku zatrudnienia. Oznacza to, że na niemieckim rynku pracy brakuje wykwalifikowanych specjalistów w wielu branżach. Dlatego agencja Brasco aktywnie poszukuje w Polsce elektryków do pracy w Niemczech. Jeśli posiadasz kwalifikacje zawodowe i znajomość niemieckiego (lub chęć do jego nauki), weź udział w naszej rekrutacji na stanowisko elektryka.

Praca dla elektryka – Niemcy nie oszczędzają. Skorzystaj z Brasco

praca dla elektryka w NiemczechNiemiecki sektor energetyki i elektryki już dwa lata temu potrzebował ponad 30 tysięcy pracowników. Elektryków w Niemczech brakuje zarówno na stanowiskach inżynierskich, jak technicznych. Praca znajdzie się również w budownictwie i przemyśle – w zawodach elektryka budowlanego i przemysłowego.

Warunki, jakie oferuje niemiecki rynek zatrudnienia, są uważane za jedne z najlepszych na świecie. To przede wszystkim:

 • wysokie pensje dla pracowników wykwalifikowanych,
 • przyjazny i hojny system świadczeń socjalnych,
 • korzystny system podatkowy (duże ulgi rodzinne i kwota wolna od podatku).

Praca elektryka, którą oferujemy za pośrednictwem naszej agencji zatrudnienia, realizowana jest w oparciu o niemiecką umowę o pracę – korzystasz więc ze wszystkich świadczeń i przywilejów, na takich samych prawach, jak pracownik niemiecki.

Praca – elektryk – Niemcy: Kurs języka, wsparcie Brasco, korzystna umowa

Nasza agencja zatrudnienia posiada nie tylko atrakcyjne oferty pracy dla elektryka. Niemcy wymagają od obcokrajowców również dobrej znajomości języka. Jeśli jesteś elektrykiem bez znajomości języka, odbędziesz w Brasco bezpłatny kurs językowy, który zagwarantuje Ci otrzymanie posady. Umowę o pracę podpiszesz już w Polsce, po uzyskaniu pozytywnego wyniku ukończenia kursu.

kursy językowe niemieckiego dla elektrykówW trakcie szkolenia językowego zdobędziesz też honorowane w Niemczech uprawnienia do obsługi podnośników nożycowych, co jest wymogiem przy pracy na wysokościach.

Otrzymasz od nas również wsparcie organizacyjne przy wyjeździe:

 • pomoc w zakwaterowaniu,
 • pomoc w załatwieniu formalności w Niemczech (konto bankowe, uzyskanie zameldowania, wybór ubezpieczenia zdrowotnego),
 • pomoc polskiego koordynatora w Niemczech,

Twój niemiecki pracodawca ma do zaoferowania:

 • długoterminową umowę o pracę,
 • atrakcyjne wynagrodzenie (stawka godzinowa i dieta),
 • darmową odzież roboczą i narzędzia niezbędne w pracy,
 • pracę w przyjaznym i zgranym zespole,
 • możliwości rozwoju i awansu.

Pracuj, rozwijaj się, zarabiaj, odkładaj, żyj

Praca elektryka w Niemczech daje Ci wiele możliwości. Statystyki wskazują, że w Niemczech średnio 40% pensji jest przeznaczana na utrzymanie. Oznacza to, że z każdych zarobionych 10 euro 6 będziesz mógł odłożyć na inne niż utrzymanie cele.

Jeśli posiadasz rodzinę, wykorzystasz ulgi rodzinne w rozliczeniu podatkowym i dodatek na dziecko (tzw. Kindergeld). Natomiast ze strony naszej agencji otrzymasz wsparcie w aklimatyzacji i załatwianiu formalności urzędowych.

Ułatwimy Ci pracę i życie w Niemczech, być mógł w spokoju zarabiać i cieszyć się życiem.

DANE KONTAKTOWE

Brasco Recruitment
ul. Zaparkowa 1
42-400 Zawiercie

TELEFON
Tel: +48 32 670 02 80
E-MAIL
info@brascorecruitment.pl