Elektromonter Niemcy

Agencja Brasco zaprasza wszystkich spełniających kryteria kandydatów do wzięcia udziału w bieżącej rekrutacji. Posiadamy w swojej bazie oferty pracy dla elektromontera w Niemczech. Poszukujemy specjalistów z doświadczeniem do pracy przy montażu instalacji elektrycznych i wykonywaniu prac przyłączeniowych. Wymagamy minimum rocznego doświadczenia oraz wykształcenia kierunkowego w zawodzie elektromontera.

Elektromonter – praca również dla nieznających języka

praca dla elektromontera w NiemczechNasza oferta pracy dla elektromontera jest przeznaczona również dla osób bez znajomości języka niemieckiego. Kandydatom, którzy pomyślnie przejdą proces rekrutacyjny, oferujemy nieodpłatne intensywne szkolenie językowe, po przebyciu którego będą mogli podjąć zatrudnienie. Już po 2 tygodniach od ukończenia kursu możesz podpisać umowę o pracę.

Kurs jest skierowany na praktyczną naukę języka niemieckiego. W jego trakcie nauczysz się zawodowej terminologii oraz skutecznego komunikowania się w codziennych sytuacjach.

Oferujemy również wyrobienie w trakcie kursu niemieckich uprawnień na zwyżki, wymaganych do pracy na wysokościach.

Praca dla elektromontera – łatwy start

Praca jest świadczona w oparciu o niemiecką umowę, więc jako pracownik objęty zostaniesz przepisami niemieckiego kodeksu pracy i wynikającymi z niego przywilejami. Umowę podpisujesz już w Polsce, więc masz pewność podjęcia pracy na miejscu. Zatrudnienie jest w pełni legalne, gwarantujemy odprowadzanie podatek i składki ubezpieczeniowej.

Zapewniamy kompleksową pomoc w organizacji wyjazdu i opiekę polskojęzycznych koordynatorów na nowym miejscu pracy. Pomagamy w uzyskaniu zameldowania i konta bankowego. Niemiecki pracodawca zapewnia wyposażoną skrzynkę narzędziową i ubrania ochronne, niezbędne w pracy elektromontera.

Praca elektromontera w Niemczech to szansa na atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne, bezpieczne zatrudnienie. Zachęcamy do współpracy z naszą agencją szczególnie elektromonterów z Białegostoku i całego Podlasia, gdyż nasz bieżący proces rekrutacyjny jest skierowany również na aktywizację zawodową osób z obszarów północno-wschodniej Polski.

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszymi ofertami pracy dla elektromonterów.

DANE KONTAKTOWE

Brasco Recruitment
ul. Zaparkowa 1
42-400 Zawiercie

TELEFON
Tel: +48 32 670 02 80
E-MAIL
info@brascorecruitment.pl