Oferty pracy za granicą

Agencja rekrutacyjna Brasco specjalizuje się w pozyskiwaniu pracodawców z zachodnioeuropejskich rynków pracy. Oferty pracy za granicą, które posiadamy w bazie, pochodzą od legalnych, godnych zaufania pracodawców, oferujących bardzo atrakcyjne warunki. Nasi specjaliści agencyjni z zakresu HR przeprowadzają staranną weryfikację, która ma potwierdzić deklaracje przyszłych partnerów Brasco za zgodność z rzeczywistością.

Wybierając spośród naszych ofert pracy za granicą masz pewność, że wszystkie informacje zawarte w ogłoszeniach są w stu procentach zgodne z prawdą. Kładziemy też nacisk na to, by każda oferta była czytelna i zrozumiała oraz zawierała najważniejsze z punktu widzenia kandydata dane: wymagania pracodawcy, obowiązki pracownika oraz szczegółowe warunki zatrudnienia.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy mogą udzielić dodatkowych wyjaśnień i rozwiać wątpliwości.

Praca za granicą to jeden z częstych życiowych wyborów wielu Polaków, czasami podyktowany koniecznością ekonomiczną, czasem lepszymi perspektywami zawodowymi i rozwojowymi. Brasco Recruitment to firma, która zajmuje się aktywną pomocą w skutecznej realizacji takich wyborów. Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy wyspecjalizowaną w rekrutacji kandydatów dla pracodawców z Unii Europejskiej.

Obecnie prowadzimy intensywne procesy rekrutacyjne dla partnerów, których pozyskaliśmy na niemieckim rynku pracy. Posiadamy atrakcyjne oferty pracy w Niemczech, zwłaszcza dla specjalistów w dziedzinie elektryki i hydrauliki.

praca za granicą dla hydraulika

Dlaczego powinieneś odpowiedzieć na naszą ofertę?

Znalezienie pracy za granicą za pośrednictwem naszej agencji to nie tylko oszczędność czasu, ale i pakiet korzyści wynikający z profilu naszych ogłoszeń. Co zyskujesz?

 • znacznie lepsze warunki płacowe niż na podobnym stanowisku w Polsce,
 • pełen pakiet niemieckich świadczeń socjalnych,
 • stabilne, długotrwałe zatrudnienie i realne perspektywy rozwoju i awansu,
 • możliwość swobodnego i wygodnego odwiedzania kraju (praca w Niemczech – dobre drogi i bliskie sąsiedztwo),
 • bezpłatne, intensywne szkolenia językowe,
 • możliwość wyrobienia w Polsce niemieckich uprawnień na tzw. zwyżki
 • opiekę polskojęzycznego koordynatora w nowym miejscu pracy.

Zostań specjalistą za granicą dzięki Brasco Recruitment

W naszej agencji specjalizujemy się w wyszukiwaniu wykwalifikowanych pracowników na polskim i wschodnioeuropejskich rynkach pracy. Stawiamy na kandydatów z doświadczeniem i wykształceniem w swoim zawodzie, szukających pewnego, stabilnego, atrakcyjnego finansowo i satysfakcjonującego zatrudnienia.

Prowadzimy rekrutację i selekcję kandydatów w wielu branżach, ale zawsze na ściśle określone stanowiska. Obsługujemy między innymi:

 • HoReCa (sektor hotelarski i gastronomiczny),
 • branżę budowlaną (inżynierowie, specjaliści),
 • transport międzynarodowy,
 • branżę przemysłową.
specjaliści z wielu branż pracujący za granicą

Organizujemy wśród kandydatów rekrutację na stanowiska na poziomie kadry menedżerskiej, inżynieryjnej oraz wykwalifikowanych specjalistów. Jeśli jesteś jednym z nich, odpowiedz na nasze oferty pracy za granicą i dowiedz się, jak w prosty sposób zacząć pracować i zarabiać za granicą.

Pamiętaj, że praca za granicą nie musi być wyzwaniem i trudną do podjęcia decyzją – wręcz przeciwnie. Dzięki pośrednictwu naszej agencji szybko i bez zbędnych utrudnień zaczniesz pracować w swoim zawodzie i zarabiać pieniądze odpowiadające Twojej wiedzy, umiejętnościom i kwalifikacjom.

Zapraszamy do kontaktu zwłaszcza specjalistów z Podlasia – Białystok, Łomża, Suwałki Augustów i inne miejscowości – gdyż nasza aktualna rekrutacja jest silnie ukierunkowana na pozyskiwanie kandydatów z Polski północno-wschodniej.

DANE KONTAKTOWE

Brasco Recruitment
ul. Zaparkowa 1
42-400 Zawiercie

TELEFON
Tel: +48 32 670 02 80
E-MAIL
info@brascorecruitment.pl