Opinie

Aktywność zawodowa to ważna część naszego życia, nie tylko w wymiarze czasu, ale również ze względu na wartości, jakie ze sobą niesie. Pragniemy pracy satysfakcjonującej, dającej zadowolenie i stabilizację. Jednym z celów działania naszej agencji jest pomoc w urzeczywistnianiu tych oczekiwań. A o stopniu naszego powodzenia nic nie świadczy lepiej niż osobiste zdanie osób, którym pomogliśmy.

Opinie kandydatów, którzy znaleźli pracę dzięki pomocy naszej agencji, są dla nas ważne ze względu na to, że świadczą o jakości naszych działań. Dzięki opiniom otrzymujemy informację zwrotną o jakości procesu rekrutacji, o warunkach nowej pracy oraz o wiarygodności pracodawcy. To również pomoc dla nas – cenne wskazówki, dzięki którym możemy usprawnić pracę naszej agencji i wprowadzać nowe, poprawione metody rekrutacji.

Szukałem pracy, mam wykształcenie jako elektryk i kilka lat pracowałem na budowach w Polsce w różnych miastach. Ale myślałem o zagranicy. Na Brasco trafiłem przypadkiem, szukając ofert w internecie. Super ludzie, skończyłem kurs niemieckiego u nich i teraz pracuję na długim kontrakcie w Niemczech. Polecam ich, dużo pomagają organizacyjnie.

Tomasz, 24 lata ,od roku elektryk w Niemczech

Są różne agencje pracy, ale z Brasco się jeszcze nie naciąłem. 2 razy wyjeżdżałem do Monachium do pracy, jestem monterem sanitarki, pracowałem przy dużych budowach. Super warunki i uczciwi ludzie przede wszystkim a to najważniejsze, zakwaterowanie w dobrym standardzie, diety. W Polsce pracuję na swoim, ale jak mają dla mnie oferty, to zawsze biorę.

Jerzy, 35 lat, żona i 2 dzieci Hydraulik

Jestem w trakcie kursu niemieckiego, który znalazłem w Brasco, będę pracował jako elektromonter w Stuttgarcie. Jak zdam egzamin, mam niemiecką umowę, agencja ma pomóc w zakwaterowaniu i ogólnie na miejscu. Kurs super, same konkrety, zdam na pewno, a najlepsze, że uczą za darmo.

Artur, 27 lat, uczestnik kursu niemieckiego dla elektryków

Od roku mieszkam z żoną w Niemczech. Pracę znalazłem przez Brasco i polecam. Pracodawca już obiecał że przedłuży mi umowę, żona również znalazła pracę. Jesteśmy zadowoleni i dziękujemy za dużą pomoc na początek. I że nie było problemu żeby zamieszkać razem z żoną. W ciemno polecam oferty z tej agencji.

Marek i Ania , od roku mieszkają i pracują w Niemczech

DANE KONTAKTOWE

Brasco Recruitment
ul. Zaparkowa 1
42-400 Zawiercie

TELEFON
Tel: +48 32 670 02 80
E-MAIL
info@brascorecruitment.pl