Oferty pracy

  Rzesze chcących być aktywnymi zawodowo i posiadających świetne kwalifikacje polskich pracowników wybiera dziś pracę za granicą. Agencja Brasco rozumie ich potrzeby i proponuje swoim kandydatom wiele zróżnicowanych atrakcyjnych ofert pracy za granicą. Dowiedz się, jak łatwo z nami mieszkać i zarabiać za granicą.

  Praca za granicą – jak łatwo ją zdobyć i utrzymać?

  Najłatwiej o pracę za granicą z pomocą naszej agencji. Ułatwiasz sobie w ten sposób cały proces szukania zatrudnienia. Jest on tym bardziej uciążliwy, kiedy szukasz ofert pracy za granicą. Wymaga to nakładów czasu, zdolności językowych umiejętności sprawnego szukania. Istnieje też duże ryzyko, że wymarzona praca okaże się być na miejscu kompletnym nieporozumieniem. Wtedy zostajemy z niczym.

  Dlatego najwygodniej i najbezpieczniej szukać pracy za granicą za pośrednictwem naszej agencji zatrudnienia. Nie musisz ponosić wielkiego wysiłku. Wystarczy, że:

  • posiadasz wykształcenie i kwalifikacje w zawodzie, w którym aktualnie prowadzimy rekrutację,
  • znasz język obcy kraju, w którym będziesz pracował – lub nauczysz się go na naszym bezpłatnym kursie,
  • zgłosisz się do nas i złożysz dokumenty aplikacyjne.

  To naprawdę proste. Praca za granicą już czeka na Ciebie. Wystarczy, że przejrzysz nasze oferty i zdecydujesz, która jest dla Ciebie najlepsza. My zajmiemy się resztą.

  Łatwe dobrego początki – Brasco pomaga urządzić się za granicą

  Nikt nie lubi dużych i nagłych zmian. Jeśli niepokoi Cię wizja życia za granicą, ale chętnie byś tam pracował, pomożemy Ci w tych pierwszych, pozornie trudnych początkach.

  Nasze podejście do pracowników zakłada nie tylko rekrutację i znalezienie naszym kandydatom zatrudnienia, ale i wszechstronne wsparcie w rozpoczęciu pracy i życia za granicą.

  Otrzymasz od nas pomoc:

  • w organizacji wyjazdu,
  • w znalezieniu zakwaterowania,
  • w załatwieniu formalności urzędowych niezbędnych do rozpoczęcia pracy,
  • w aklimatyzacji na nowym miejscu pracy.

  Nie pobieramy również – jako legalnie działająca i solidna agencja zatrudnienia – żadnych opłat od naszych kandydatów.

  DANE KONTAKTOWE

  Brasco Recruitment
  ul. Zaparkowa 1
  42-400 Zawiercie

  TELEFON
  Tel: +48 32 670 02 80
  E-MAIL
  info@brascorecruitment.pl