Agencja pośrednictwa pracy

Samodzielne poszukiwanie pracy wiąże się z dużym wysiłkiem. Często tracimy niepotrzebnie czas, rozsyłając CV, pisząc listy motywacyjne i uczestnicząc w rozmowach kwalifikacyjnych. Do tego w firmach, które tak naprawdę nie spełniają naszych oczekiwań ani tym bardziej nie chcą nas zatrudnić, gdyż ich proces rekrutacyjny został błędnie zaplanowany i przeprowadzony. W takim momencie warto zaufać sprawdzonej agencji pośrednictwa pracy.

Brasco Recruitment – Twoja pomocna dłoń na rynku pracy

Nasza agencja zatrudnienia istnieje od 2005 roku. Specjalizujemy się w rekrutacji pracowników z Polski i Europy Wschodniej dla pracodawców w kraju oraz na europejskich rynkach pracy. Oferowaliśmy swoje usługi rekrutacyjne wielu liczącym się na rynku pracodawcom. Priorytetem w naszych działaniach jest dążenie do stanu harmonijnej równowagi pomiędzy zaspokojeniem potrzeb pracodawców z jednej i oczekiwań pracownika z drugiej strony.

Jesteśmy silnie zorientowani na niemiecki rynek pracy, gdzie współpracujemy z wieloma znakomitymi, sprawdzonymi i godnymi zaufania pracodawcami. Specjalistom z Polski możemy więc zaoferować atrakcyjne zatrudnienie w zawodach takich jak elektryk, elektromonter i hydraulik, oraz wielu innych. Poszukujemy osób z wykształceniem w swoim zawodzie oraz doświadczeniem, które swobodnie potrafią adaptować się do nowych warunków i są zorientowane na rozwój i poszerzanie zawodowych horyzontów.

Posiadamy roozległą wiedzę o i efektywne, wypracowane przez lata procedury rekrutacyjne, dzięki czemu przedstawiamy naszym kandydatom jedynie wiarygodne i atrakcyjne oferty. Znajomość prawa i rynku pracy w krajach pracodawców pozwala nam również na skuteczną i elastyczną organizację zatrudnienia za granicą.

Dlaczego warto szukać z nami pracy?

To, co odróżnia nas od innych firm rekrutacyjnych, to podejście do kandydatów. Korzystając z pośrednictwa Brasco Recruitment masz pewność, że:

  • otrzymasz oferty tylko od sprawdzonych pracodawców, zweryfikowanych przez nas pod kątem wiarygodności,
  • praca jest w pełni legalna i podlega ochronie przepisów prawa pracy w kraju pracodawcy (np. pracując w Niemczech – podpisujesz niemiecką umowę o pracę),
  • odbędziesz szkolenia i zdobędziesz niezbędne uprawnienia do wykonywania zawodu,
  • w przypadku pracy za granicą weźmiesz udział w darmowym, kilkumiesięcznym kursie językowym, po którego pozytywnym zaliczeniu masz stuprocentową gwarancję podpisania umowy o pracę,
  • uzyskasz pomoc w załatwieniu wszystkich formalności związanych z rozpoczęciem nowej pracy,
  • rozwiniesz się zawodowo na nowym stanowisku, zyskasz doświadczenie, podwyżki i awans,
  • będziesz miał kontakt z doświadczonymi rekruterami, którzy profesjonalnie zajmą się Twoją karierą zawodową,
  • nie zapłacisz ani złotówki – oferowane przez nas usługi są w całości finansowane przez pracodawców.

Skorzystaj z globalnych możliwości agencji Brasco

praca w unii europejskiejNasza działalność w zakresie ofert pracy obejmuje swoim zasięgiem Polskę i inne kraje Unii Europejskiej. Szukamy partnerów do współpracy tam, gdzie widzimy największe możliwości i potencjał rozwojowy. Dlatego nasze oferty pracy są tak atrakcyjne, a zakres świadczonej pomocy znacznie wykraczający poza standardy przyjęte w innych agencjach. Doświadczenie i kontakty, które pozyskaliśmy przez ponad dekadę istnienia, pozwalają nam na wybór wyłącznie najlepszych pracodawców na atrakcyjnych rynkach pracy, takich jak Niemcy.

Brasco Recruitment profilem swojej działalności wpisuje się w koncepcję rynku pracownika, w którym to on oraz efekty jego pracy pozostają w centrum uwagi. Skorzystaj więc ze swojej szansy na stabilne, satysfakcjonujące zatrudnienie i wybierz jedną z ofert pracy, którą specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy.

 

DANE KONTAKTOWE

Brasco Recruitment
ul. Zaparkowa 1
42-400 Zawiercie

TELEFON
Tel: +48 32 670 02 80
E-MAIL
info@brascorecruitment.pl