Kursy języka polskiego

W Polsce pojawia się coraz więcej ofert pracy dla obcokrajowców, dlatego Brasco Recruitment oferuje wysokiej jakości kursy języka polskiego dla obcokrajowców. Lekcje przeprowadzane przez specjalistów w dziedzinie efektywnego nauczania są dostosowane do indywidualnych umiejętności kandydatów.

Kurs języka polskiego – zalety i korzyści

Znajomość języka na poziomie umożliwiającym skuteczną komunikację ma wiele zalet, które mają wpływ na nasz rozwój:

 • lepsze zrozumienie polecenia – bariery językowe często są przyczyną nieporozumień w zakresie powierzonych obowiązków, dlatego jej zminimalizowanie pozwala wykonywać pracę bez obaw o np. złe zinterpretowanie wydanego polecenia;
 • pozytywny wpływ na życie – nieznajomość języka jest jednym z najczęstszych powodów pojawienia się problemów w życiu zawodowym i osobistym. Skuteczna komunikacja ma znaczenie w relacjach społecznych, zawodowych oraz korzystnie wpływa na nasze samopoczucie;
 • dobra komunikacja z innymi pracownikami – porozumiewanie się na optymalnym poziomie z całym zespołem sprawia, że czujemy się pewni siebie oraz wzrasta poziom akceptacji ze strony innych pracowników;
 • uniknięcie nieporozumień – płynna i zrozumiała mowa sprawia, że unikamy niepotrzebnego stresu i nieporozumień np. podczas załatwiania ważnych spraw w urzędach;
 • zawieranie nowych znajomości – możliwość poznawania nowych osób oraz spędzania z nimi wolnego czasu, ma korzystny wpływ na całe nasze życie.

Nieznajomość języka prowadzi do pojawienia się wielu problemów – na tle społecznym, prywatnym i zawodowym. Jeśli planujesz pracę w Polsce, powinieneś skorzystać z odpowiednich i dedykowanych kursów, które nastawione są na efekt.

Kurs języka polskiego dla obcokrajowców

Praktyczna nauka języka polskiego

Pracodawcy, którym zależy na szerokich kompetencjach pracownika, bardzo często zwracają uwagę właśnie na umiejętności językowe kandydata. Płynne porozumiewanie się z zespołem jest podstawą do rozwoju zawodowego oraz możliwości uzyskania lepszej posady i wynagrodzenia. Oferowane kursy języka polskiego dla obcokrajowców są więc pierwszym i podstawowym krokiem umożliwiającym znalezienie dobrze płatnej pracy.

Nasze wieloletnie doświadczenie w zakresie pośrednictwa w rekrutacji pozwoliło nam stworzyć kompleksowy program nauki języka polskiego dla obcokrajowców, który ma na celu przygotować Cię do pracy w Polsce. Stawiając na rozwój i poszerzanie kompetencji, opracowaliśmy efektywny system szkolenia, który cechuje:

 • autorski program zajęć językowych w optymalnej grupie;
 • wyspecjalizowana kadra lektorska;
 • nauka języka żywego, czyli stosowanego w codziennym życiu;
 • nacisk na wymowę – płynną, zrozumiałą i poprawną;
 • minimalizacja reguł, które są ciężkie do przyswojenia, a skupienie się na praktycznym wymiarze nauki języka;
 • profesjonalizm i efektywność materiałów dydaktycznych.

Praca dzięki ukończeniu kursu języka polskiego dla obcokrajowców

Innowacyjne i praktyczne podejście sprawia, że nauczanie jest efektywne oraz skuteczne. W Brasco Recruitment staramy się kłaść nacisk na stymulowanie Twoich naturalnych umiejętności do poznawania nowych języków. Dzięki temu masz ogromną szansę na relatywnie szybkie przyswojenie nowego języka w stopniu umożliwiającym skuteczną komunikację.

Ukończenie kursu oraz pozytywny wynik z egzaminu wiąże się z otrzymaniem uprawnień do pracy w Polsce. To natomiast zwiększa Twoje szanse na zdobycie odpowiedniej posady, o którą możesz się starać podczas rozmowy kwalifikacyjnej z potencjalnym pracodawcą. Zakończenie kursu języka polskiego jest Twoją gwarancją znalezienia odpowiedniej i satysfakcjonującej pracy.

 

DANE KONTAKTOWE

Brasco Recruitment
ul. Zaparkowa 1
42-400 Zawiercie

TELEFON
Tel: +48 32 670 02 80
E-MAIL
info@brascorecruitment.pl