dlaczego warto pracować za granicą

Praca za granicą – dlaczego to się opłaca?

Doświadczenie pracownika jest najcenniejszą walutą każdego pracodawcy.

Ponad 2 miliony Polaków wyemigrowało z kraju w celach ekonomicznych. Poza czynnikami finansowymi często motywami podjęcia takiej decyzji były trudności ze znalezieniem dobrze płatnej pracy w kraju, odpowiedniej do posiadanych kwalifikacji, oraz rozczarowanie ofertą pracodawców.

W Brasco Recruitment pomagamy tym wszystkim, którzy chcą być docenieni przez pracodawców finansowo i w sferze zawodowej. Dzięki opracowanemu przez nas systemowi rekrutacji i szkoleń ułatwiamy tysiącom Polaków start w nowe, lepsze życie. Szanujemy specjalistów i wiemy, że ich wymagania muszą być odpowiednio zaspokojone. Dzięki nam wielu fachowców już znalazło satysfakcjonującą pracę w Niemczech i innych krajach UE w takich zawodach jak elektryk, hydraulik czy elektromonter. Dołącz do tego grona i daj się docenić.

doświadczony pracownik chętnie poszukiwany

PRACA ZA GRANICĄ SZANSĄ NA WIĘCEJ

Lepsza praca, wyższa płaca. Osiągnij to z Brasco Recruitment.
Oferta pracy za granicą dla elektryków z uprawnieniami. Montaż, przyłączanie i nadzór instalacji w budynkach przemysłowych.

Elektryk przemysłowy - Niemcy

Oferta pracy za granicą dla elektryków z uprawnieniami. Montaż, przyłączanie i nadzór instalacji w budynkach przemysłowych.

Praca za granicą dla elektryków z doświadczeniem w kompleksowym wykonywaniu instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych i innych.

Elektryk budowlany - Niemcy

Praca za granicą dla elektryków z doświadczeniem w kompleksowym wykonywaniu instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych i innych.

Praca za granicą na stanowisku elektromontera – montaż, konserwacja i serwisowanie urządzeń elektrycznych.

Elektromonter - Niemcy

Praca za granicą na stanowisku elektromontera – montaż, konserwacja i serwisowanie urządzeń elektrycznych.

Praca w Niemczech przy montażu i konserwacji instalacji wodnych, grzewczych i kanalizacyjnych.

Hydraulik - Niemcy

Praca w Niemczech przy montażu i konserwacji instalacji wodnych, grzewczych i kanalizacyjnych.

Jesteś hydraulikiem lub elektrykiem bez znajomości języka niemieckiego? Nauczymy Cię za darmo na naszych kursach.

Bez znajomości języka?

Jesteś hydraulikiem lub elektrykiem bez znajomości języka niemieckiego? Nauczymy Cię za darmo na naszych kursach.

Dowiedz się, jak pomożemy Ci zacząć nową, lepszą pracę. Zadaj pytanie naszym konsultantom.

Wyślij pytanie
poznaj opinie naszych pracowników

Oni już pracują, poznaj ich opinie

Brasco Recruitment ułatwiło znalezienie stabilnego i satysfakcjonującego zatrudnienia tysiącom specjalistów z różnych branż. Nasze oferty pracy za granicą pochodzą od zaufanych partnerów, których charakteryzuje wysoka kultura i etos pracy. Zadowolenie pracowników jest najlepszym świadectwem jakości naszych usług i zaangażowania w to, co robimy.
Wojciech, lat 35
Wojciech, lat 35 Elektryk
Wyjechałem z Brasco do Niemiec jako elektryk. Umowę podpisałem na miejscu w niemieckiej agencji. Wszystko jak najbardziej OK. Stawki, diety, ubezpieczenie, ubrania robocze, narzędzia - konkret!
Ludzie z niemieckiej agencji też bardzo sympatyczni, pomogą, na spokojnie wytłumaczą, jak potrzeba gotówki - nie ma problemu. Tak jak było w ogłoszeniu, później w rozmowie telefonicznej, tak jest w rzeczywistości. Wszystko bardzo szybko załatwione. Konkretna firma. Można liczyć na ich pomoc będąc już na miejscu.
Oczywiście bardzo dużo zależy od samego pracownika! Nie zapominajmy o tym. Agencja tylko załatwia pracę. Reszta w naszych rękach!
Z mojej strony polecam.
Adam, 44 lat
Adam, 44 lat Monter rur przemysłowych z woj. zachodniopomorskiego
Parę tygodni temu zdecydowałem się na pracę w Holandii. Często jeżdżę na kontrakty za granicę, znam wiele firm , które szukają monterów rurociągów. Jako że współpracowałem z Brasco już kiedyś, postanowiłem po raz kolejny się z nimi skontaktować.

Konsultantka – pani Kasia, którą serdecznie pozdrawiam, zaproponowała ofertę na dość ciekawych warunkach, i w ciągu 2 dni wyjechałem do pracy na prefabrykację. Zakwaterowanie było w 3-pokojowym domu, na wysokim poziomie, lodówka i pralka do dyspozycji, firma dba o to żeby mieszkanie było w miarę możliwości w sąsiedztwie zakładu pracy. Zawsze mogłem liczyć na pomoc ze strony Brasco s.c. i z czystym sumieniem polecam, żeby do nich przedzwonić i dopytać o oferty, na pewno coś ciekawego dopasują.

Marcin, 36 lat
Marcin, 36 lat Frezer CNC z woj. podkarpackiego
Od 8 miesięcy pracuję jako frezer CNC/programista CNC w Wielkiej Brytanii. Pracę udało mi się znaleźć poprzez agencję Brasco s.c. Jestem bardzo zadowolony z wynagrodzenia, systemu pracy jak i mieszkania. Brasco s.c. jest godne polecenia dla osób szukających pracy za granicą, i chciałbym ich polecić kolejnym osobom , które chcą rozpocząć swoją przygodę za granicą.
Krzysiek, lat 29
Krzysiek, lat 29 Kurs językowy, Częstochowa
Polecam gorąco firmę Brasco z Zawiercia. Byłem uczestnikiem kursu języka niemieckiego w Częstochowie. Kurs został przygotowany naprawdę bardzo dobrze. Dzięki Brasco dziś pracuję w Niemczech jako elektryk. Skuście się na kurs- on otworzy wam drogę na rynek niemiecki!

Jasne wymagania

jasne-wymagania

Nasza rekrutacja jest prosta i przejrzysta. Wystarczy posiadanie wykształcenia kierunkowego w postaci ukończonej szkoły zawodowej lub technikum oraz minimum rok doświadczenia. Do pracy za granicą nie jest wymagana znajomość języka – organizujemy kandydatom specjalne, intensywne kursy językowe.

Korzystne warunki

Darmowa nauka języka

Sprawna komunikacja to podstawa zawodowej efektywności, a zachodni pracodawcy przywiązują dużą wagę do znajomości języka. Brasco Recruitment zapewnia bezpłatne kursy języka niemieckiego, przygotowujące do życia i pracy za granicą. Ich ukończenie otwiera nowe perspektywy rozwoju zawodowego.

Bezpłatna pomoc i wsparcie

Nie pobieramy opłat za znalezienie pracy za granicą. Oferujemy pomoc w kwestiach formalno-prawnych przed podjęciem pracy oraz polskojęzyczną opiekę w czasie pobytu za granicą. Pomagamy również w ukończeniu szkoleń niezbędnych do pracy na danym stanowisku.

Solidna praca oraz płaca

Współpracujemy wyłącznie z dużymi firmami, które oferują bardzo dobre wynagrodzenie i wysokie standardy pracy oraz respektują przepisy prawa. Każdy nowy pracownik otrzymuje na start wyposażenie, odzież roboczą oraz akcesoria ochronne, a praca jest w pełni legalna i udokumentowana.

Lepsze perspektywy

Praca w Niemczech to wybór wielu Polaków. Niemiecki rynek pracy daje możliwości, korzyści, stabilizację i bezpieczeństwo. Liczby nie kłamią.

25%

CO CZWARTY POLAK ROZWAŻA EMIGRACJĘ ZAROBKOWĄ

33%

JEDNA TRZECIA POLSKICH EMIGRANTÓW PRACUJE W NIEMCZECH

27%

PONAD CO CZWARTY NA STANOWISKU WYKWALIFIKOWANYM

60%

6 NA 10 EURO ODKŁADAJĄ POLACY Z NIEMIECKIEJ PENSJI