Rekrutacja pracowników z Ukrainy

Polskie firmy, nie nadążające z realizacją zamówień i cierpiące na chroniczny brak wykwalifikowanych pracowników często widzą swoją ostatnią szansę w rekrutacji pracowników z Ukrainy. W Brasco pomagamy im przekuć tę szansę w pewność. Od lat zajmujemy się skutecznym pozyskiwaniem ukraińskich pracowników dla polskich pracodawców.

Dlaczego warto zlecić rekrutację pracowników z Ukrainy agencji Brasco?

rekrutacja pracowników z UkrainyNowoczesne firmy zlecają wykonywanie wielu zadań podwykonawcom, którzy specjalizują się w danej dziedzinie. Outsourcing kluczowych w firmie procesów to powszechne i przynoszące wiele korzyści zjawisko. Jest bardzo popularny m.in. w księgowości, a także – w działaniach kadrowych.

Powierzenie zadań kadrowych w firmie wyspecjalizowanej agencji to rozwiązanie, od którego zaczyna się każda dobra rekrutacja. Nasi rekruterzy doskonale znają ukraiński rynek pracy, realia społeczne, warunki życia i oczekiwania ukraińskich pracowników. Dzięki temu jesteśmy w stanie błyskawicznie przeprowadzić skuteczną rekrutację i dostarczyć Państwa firmie pracowników, spełniających oczekiwania firmowe.

Profesjonalna rekrutacja pracowników ze Wschodu – metody i techniki nastawione na skuteczność

W procesie rekrutacyjnym stosujemy techniki i narzędzia, których dobór uzależniamy od wymagań naszego Klienta. Sięgamy po nowoczesne rozwiązania typu Direct Search (rekrutacja bezpośrednia), oparte na mediach społecznościowych, oraz tradycyjne sposoby – rozmowa kwalifikacyjna, testy, wywiady, próby pracy. Monitorujemy portale z ogłoszeniami oraz przeprowadzamy akcje rekrutacyjne w wielu środkach masowego przekazu, tradycyjnych i sieciowych.

Opieramy się w rekrutacji na modelu wieloetapowym. Dzięki kilkukrotnym spotkaniom z kandydatami jesteśmy w stanie zweryfikować nie tylko prawdziwość CV, ale również kwalifikacje pracownika oraz inne czynniki, mogące wpłynąć na jego końcową ocenę.

Korzystne warunki rekrutacji z Brasco

Oferujemy korzystne cenowo stawki rekrutacyjne. Rozliczamy się z efektów, nie z działań, dlatego opłatę pobieramy dopiero po skutecznym przeprowadzeniu rekrutacji. Wybranych przez nas kandydatów kierujemy do Państwa firmy na bezpłatny okres próbny, podczas którego mogą Państwo zweryfikować przydatność wyselekcjonowanych kandydatów. W przypadku niespełnienia przez kandydata wymagań na danym stanowisku, umożliwiamy bezpłatne zastąpienie go pracownikiem z listy rezerwowej.

Zapewniamy naszym Klientom stały dostęp do informacji z każdego etapu rekrutacji pracowników z Ukrainy, dzięki czemu mają państwo realny wpływ na jego wyniki i mogą na bieżąco kontrolować postępy. Oferujemy również pełną obsługę rekrutacji i zatrudnienia od strony formalno-prawnej.

Ostatnio na blogu

DANE KONTAKTOWE

Brasco Recruitment
ul. Zaparkowa 1
42-400 Zawiercie

TELEFON
Tel: +48 32 670 02 80
E-MAIL
info@brascorecruitment.pl