Leasing pracowników z Ukrainy

Zdajemy sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach znalezienie dobrego pracownika jest trudne i czasochłonne. Dlatego agencja pośrednictwa pracy Brasco Recruitment od ponad dekady z sukcesami zajmuje się organizacją efektywnych procesów rekrutacji i selekcji pracowników. Specjalizujemy się w leasingu pracowników z Ukrainy. Jest to prosty i skuteczny sposób na elastyczne zarządzanie kadrami w każdej firmie.

Leasing pracowników ze Wschodu – nowoczesne rozwiązania dla firm

W Brasco szanujemy pracowników, gdyż znamy ich wartość i wiemy, że są największym dobrem każdej firmy. Dlatego wyspecjalizowaliśmy się w poszukiwaniu najwyższej klasy specjalistów nie tylko na polskim, ale i na wschodnioeuropejskich rynkach pracy. Zajmujemy się między innymi rekrutacją i leasingiem pracowników z Ukrainy. Pracownicy ze Wschodu świetnie odnajdują się na polskim rynku pracy i są cenieni przez naszych pracodawców za sumienność i pracowitość.

Dzięki leasingowi firma zatrudniająca pracowników z Ukrainy nie ponosi kosztów składek ubezpieczeniowych ani podatku dochodowego. Nasza agencja zatrudnienia zajmuje się również rozliczeniem wynagrodzeń. To rozwiązanie korzystne zarówno dla pracujących, jak i pracodawców.

skuteczny leasing pracowników z Ukrainy

Skuteczność w działaniu dzięki nowoczesnej ofercie

Skuteczność naszych działań opiera się na nowoczesnym zarządzaniu rekrutacją z udziałem doświadczonych specjalistów z branży HR. Inwestujemy również w kandydatów, zapewniając im między innymi kursy językowe i szkolenia podnoszące kwalifikacje, dzięki którym jeszcze bardziej wzrasta ich wartość.

Oferujemy nowoczesne, dostosowane do współczesności formy współpracy z naszymi partnerami – posiadamy atrakcyjną usługę leasingu pracowników z Ukrainy. Ponadto, przy zastosowaniu technik rekrutacji bezpośredniej, docieramy do najlepszych kandydatów i jesteśmy w stanie pozyskać ich dla Państwa firmy.

Technologie jakości w HR i proaktywne nastawienie

Nowoczesność to w naszej agencji rekrutacyjnej wsparcie technologii informacyjnych, które pomagają nam w zarządzaniu projektami i bazami danych. W pracy z naszymi partnerami wykorzystujemy system informatyczny CRM (Customer Relationship Management), ułatwiający kontakty i obsługę klienta na każdym z etapów współpracy.

potencjalni pracownicy ze Wschodu

Nowoczesność rozumiemy także jako podążanie za zmianami na rynku pracy, przewidywanie trendów i reagowanie na nie. Jako jedni z pierwszych wprowadziliśmy możliwość leasingu pracowników z Ukrainy.

W Brasco cenimy postawę proaktywną, zorientowaną na dokonywanie wyborów prowadzących do sukcesu i wprowadzanie pozytywnych zmian w środowisku pracy.

Setki zadowolonych klientów i tysiące kandydatów

Każdego miesiąca tysiące nowych CV wpływa do naszej bazy, a nasz system zarządzania oraz metody działania sprawiają, że oferta rekrutacyjna naszej agencji jest wyjątkowa i w każdym szczególe dopasowana do wymagań kadrowych Państwa firmy. Zrealizowaliśmy już ponad 1500 projektów rekrutacyjnych, pracując dla przeszło 250 pracodawców, a tym co nas wyróżnia, jest fakt, że zawsze odnosiliśmy sukces. Nasza oferta leasingu pracowników ze Wschodu jest jedną z najbardziej elastycznych i dopasowanych do potrzeb pracodawcy propozycji.

Dołączając do grona naszych partnerów, zapewniacie sobie Państwo dostęp do najlepszych pracowników i skuteczną optymalizację działań kadrowych w firmie.

Ostatnio na blogu

DANE KONTAKTOWE

Brasco Recruitment
ul. Zaparkowa 1
42-400 Zawiercie

TELEFON
Tel: +48 32 670 02 80
E-MAIL
info@brascorecruitment.pl