Co nas wyróżnia

Wierzymy w wartości, które niesie ze sobą praca. Wiemy, że dzięki niej ludzie nie tylko zdobywają środki finansowe niezbędne do utrzymania, ale rozwijają też swoją osobowość i kształtują charakter. Zdajemy sobie również sprawę, że w dzisiejszych czasach znalezienie odpowiedniego pracownika jest trudne i czasochłonne. Dlatego agencja pośrednictwa pracy Brasco Recruitment już od 2005 roku z sukcesami zajmuje się organizacją procesów rekrutacji i selekcji pracowników oraz wdrażaniem nowoczesnych rozwiązań kadrowych w firmach naszych Klientów.

Szacunek jako podstawa relacji zawodowych

W Brasco szanujemy pracowników, gdyż znamy ich wartość i wiemy, że są największym dobrem każdej firmy. Dlatego wyspecjalizowaliśmy się w poszukiwaniu najwyższej klasy specjalistów nie tylko na polskim, ale i na wschodnioeuropejskich rynkach pracy. Zajmujemy się między innymi rekrutacją wykwalifikowanych pracowników z Ukrainy, którzy bardzo dobrze odnajdują się na polskim rynku pracy i są cenieni przez naszych pracodawców.

co nas wyróżnia

Skuteczność w działaniu

Skuteczność naszych działań opiera się na nowoczesnym zarządzaniu rekrutacją z udziałem doświadczonych specjalistów z branży HR. Inwestujemy również w kandydatów, zapewniając im między innymi kursy językowe i szkolenia podnoszące kwalifikacje, dzięki którym wzrasta ich wartość dla pracodawcy. Ponadto, przy zastosowaniu technik rekrutacji bezpośredniej, docieramy do najlepszych pracowników i jesteśmy w stanie pozyskać ich dla Państwa firmy.

Nowoczesne rozwiązania informatyczne

Nowoczesność to w naszej agencji rekrutacyjnej wsparcie technologii informacyjnych, które pomagają nam w zarządzaniu projektami i bazami danych. W pracy z naszymi partnerami wykorzystujemy system informatyczny CRM (Customer Relationship Management), ułatwiający kontakty i obsługę klienta na każdym z jej etapów.

Nowoczesność rozumiemy także jako podążanie za zmianami na rynku pracy, przewidywanie trendów i reagowanie na nie. W Brasco Recruitment cenimy postawę proaktywną, zorientowaną na dokonywanie wyborów i wprowadzanie zmian w otoczeniu.

Setki zadowolonych klientów i tysiące podjętych rekrutacji

Każdego miesiąca tysiące nowych CV wpływa do naszej bazy. Skuteczny system zarządzania oraz nowoczesne metody działania sprawiają, że oferta rekrutacyjna naszej agencji jest wyjątkowa i w każdym szczególe dopasowana do wymagań kadrowych Państwa firmy. Zrealizowaliśmy już ponad 1500 projektów rekrutacyjnych, pracując dla przeszło 250 pracodawców, a tym co nas wyróżnia, jest fakt, że zawsze odnosiliśmy sukces.

Dołączając do grona naszych partnerów, zapewniacie sobie Państwo dostęp do najlepszych pracowników i skuteczną optymalizację działań kadrowych w firmie.

Ostatnio na blogu

DANE KONTAKTOWE

Brasco Recruitment
ul. Zaparkowa 1
42-400 Zawiercie

TELEFON
Tel: +48 32 670 02 80
E-MAIL
info@brascorecruitment.pl