Agencja pracy Ukraina

Agencja Brasco Recruitment zajmuje się pośrednictwem pracy, zarządzaniem polityką kadrową firm oraz doradztwem personalnym w kwestiach zatrudnienia. Jako agencja pracy o międzynarodowym zasięgu rekrutujemy też dla naszych partnerów pracowników z Ukrainy.

Działalność Brasco wykracza poza standardowe ramy aktywności firm rekrutacyjnych. Organizujemy szkolenia zawodowe i kursy językowe, przygotowujące kandydatów do pracy za granicą. Działamy na rynku polskim, unijnym oraz wschodnioeuropejskim (Ukraina, Białoruś, Rosja, Mołdawia).

Agencja pośrednictwa pracy – Ukraina, Polska, UE. Usługi rekrutacyjne i kadrowe

Nasza oferta skierowana do firm obejmuje kilka obszarów działalności:

  • rekrutacja pracowników dla naszych klientów w oparciu o model Direct Search (rekrutacja bezpośrednia),
  • planowanie zatrudnienia w przedsiębiorstwach – optymalizacja działań kadrowych,
  • pracownicy z Ukrainy – pośrednictwo pracy, leasing, rekrutacja,
  • organizacja pracy tymczasowej,
  • doradztwo personalne dla firm,
  • pozyskiwanie pracowników w Polsce dla pracodawców z Unii Europejskiej.

Wśród polskich pracodawców od dłuższego czasu powodzeniem cieszy się  zatrudnianie pracowników z Ukrainy. Agencja Brasco posiada rozbudowany pakiet usług, który pozwala na dokonanie tego w najwygodniejszej dla Państwa firmy formie – proponujemy tu między innymi:

Skuteczna rekrutacja z Brasco – 4 czynniki sukcesu

Powierzenie organizacji, przeprowadzenia i kontroli procesów rekrutacyjnych naszej agencji to gwarancja efektywnej selekcji, która zapewni Państwa firmie wykwalifikowanych, godnych zaufania i solidnych pracowników z Ukrainy lub polskich specjalistów – w zależności od potrzeb i preferencji kadrowych przedsiębiorstwa.

Nasza skuteczność w rekrutacji kandydatów wynika z zastosowania zaawansowanego i nowoczesnego modelu działań, opierającego się na:

  • wieloetapowości – kandydaci przechodzą serię rozmów, na których specjaliści rekrutacyjni oceniają nie tylko ich kwalifikacje zawodowe, ale też kompetencje społeczne i psychologiczne, niezbędne do podjęcia pracy na danym stanowisku,
  • bezpośredniości – stosujemy techniki rekrutacji bezpośredniej i w oparciu o stworzony profil pracownika aktywnie wyszukujemy kandydatów spełniających kryteria i oczekiwania naszych klientów,
  • zarządzaniu w systemie CRM – wykorzystujemy w procesach rekrutacyjnych oprogramowanie wspierające model tworzenia i utrzymywania długotrwałej relacji z klientami, opartej na lojalności,
  • personalizacji – kandydatów selekcjonujemy ściśle pod kątem przedstawionych przez pracodawcę wymagań.

Doświadczenie daje nam przewagę

W Brasco Recruitment przywiązujemy dużą wagę do doświadczenia zawodowego – nie tylko naszych kandydatów, ale i własnego. Za profesjonalizmem naszej firmy stoją konkretne liczby. W ciągu kilkunastu lat działalności przeprowadziliśmy ponad 1500 procesów rekrutacyjnych dla ponad 250 klientów. Swoją działalność agencyjną prowadziliśmy już w 10 krajach na terenie Unii Europejskiej i Europy Wschodniej, a dzięki nam swoich pracodawców znalazło ponad 3000 kandydatów.

Nasza oferta współpracy dla firm przynosi pewne korzyści w postaci oszczędności czasu na rekrutacji, odciążenia w kwestiach formalno-prawnych i pewności pozyskania wykwalifikowanych, lojalnych pracowników. Zapewniamy też optymalizację procesów kadrowych w firmie. Działamy w skali globalnej, dlatego w naszej agencji pracy rekrutacja pracowników ze Wschodu jest jednym z priorytetów w działaniu.

DANE KONTAKTOWE

Brasco Recruitment
ul. Zaparkowa 1
42-400 Zawiercie

TELEFON
Tel: +48 32 670 02 80
E-MAIL
info@brascorecruitment.pl