Oferty pracy za granicą bez znajomości języka – czy takie istnieją?

Interesuje Cię praca za granicą bez znajomości języka? Aktualne oferty znajdziesz na stronach internetowych biur pośrednictwa pracy oraz w ich siedzibach.

Naucz się od podstaw

Doskonale znamy nasz rodzimy rynek pracy, rekrutacja i selekcja pracowników to nasza pasja. Wiemy, że wśród kandydatów na stanowiska elektryka czy elektromontera znajdują się osoby odpowiednio wykształcone, z dużym doświadczeniem zawodowym i świetnie wykonujące swoje zadania. Sporo z nich nie zna jednak obcego języka, co przez długi czas było barierą w podjęciu pracy na przykład w Niemczech czy Holandii.

Wychodząc naprzeciw potrzebom pracodawców oraz pracowników, postanowiliśmy ową barierę przełamać i zaproponować Ci intensywny kurs językowy, po którym zdobędziesz umiejętności komunikacyjne pozwalające nie tylko zdobyć intratną posadę, ale i bez obaw kontaktować się w miejscu pracy oraz codziennych sytuacjach. Znając fachową terminologię, będziesz mógł na przykład uzyskać niemieckie uprawnienia na prowadzenie pojazdów samojezdnych, które wykorzystywane są do wykonywania zadań na wysokościach. Autorski kurs, nastawiony na naukę języka branżowego, to idealna droga, a zarazem baza, do dalszego kształcenia i szlifowania umiejętności. Nie tylko gwarantuje otrzymanie pracy za granicą bez znajomości języka, a i ułatwia start w nowym miejscu.

Korzyści

Kurs językowy zawodowy - plakatZ naszego doświadczenia wynika, że osoby, które mają dużą motywację do pracy, nastawione są na osiąganie konkretnych celów i konsekwentnie do nich dążą, bardzo szybko uczą się języka. Po odbyciu kursu językowego składającego się z około 300 godzin nauki praktycznych umiejętności językowych jesteś w stanie komunikatywnie porozumiewać się po niemiecku. A to dopiero początek, bo przecież mieszkając w jednym z tamtejszych miast każdego dnia będziesz miał możliwość dalszej nauki oraz kontynuowania postępów. Korzyści ze znajomości obcego języka można by przedstawić w następujący sposób:

  • zwiększenie szansy na szybki rozwój kariery zawodowej;
  • pewność siebie w codziennych sytuacjach, podczas komunikacji w urzędach, na poczcie lub przy wypełnianiu dokumentów;
  • możliwość zawiązania więzi z nowopoznanymi osobami obcojęzycznymi;
  • niezależność, świadomość, że jesteś w stanie poradzić sobie sam w wielu, nawet najtrudniejszych sytuacjach;
  • zwiększenie sprawności umysłowej; ucząc się nowego języka stymulujesz mózg do pracy, dzięki czemu działa sprawniej;
  • dostęp do kultury i sztuki obcojęzycznej; znając niemiecki możesz oglądać tamtejsze filmy, rozumieć słowa piosenek; stajesz się świadomym odbiorcą sztuki, która nie wymaga tłumaczenia.

Biorąc udział w kursie proponowanym osobom poszukującym ofert pracy za granicą bez znajomości języka, zyskujesz więc dużo więcej niż tylko narzędzie do sprawnego posługiwania się niemieckim w firmie, na produkcji czy w domu osoby starszej, którą będziesz się opiekował. Zyskujesz bowiem mnóstwo korzyści dodatkowych. Będą one procentowały w przyszłości i nieraz ułatwią Ci życie bądź przysporzą sporo pozytywnych wrażeń.

Proponując kandydatom kursy językowe, a co za tym idzie, możliwość nauczenia się niemieckiego, dążymy do tego, aby oferty pracy za granicą bez znajomości języka stawały się atrakcyjne i interesujące dla jak najszerszej grupy odbiorców.

DANE KONTAKTOWE

Brasco Recruitment
ul. Zaparkowa 1
42-400 Zawiercie

TELEFON
Tel: +48 32 670 02 80
E-MAIL
info@brascorecruitment.pl