Komisjoner-Niemcy (bez znajomości języka niemieckiego)

Agencja Brasco S.C. aktualnie poszukuje kandydatów zainteresowanych pracą w Niemczech na stanowisku:

                                               Komisjoner/Magazynier

Miejsce pracy: Buggingen, Niemcy
Praca w renomowanej formie logistycznej PEARL

Oferujemy:
• umowę o pracę z niemieckim pracodawcą (nie w delegacji)
• wynagrodzenie : 9,23 euro brutto/h
• praca na 2 zmiany
• zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę, płatność o stronie pracownika 200 EUR

Opis stanowiska:
• komisjonowanie
• etykietowanie
• obsługa skanera ręcznego

Wymagania:
znajomość języka niemieckiego- nie wymagana
• doświadczenie na ww. stanowisku
• doświadczenie ze skanerem
prawo jazdy + samochód-nie wymagane
• gotowość do pracy pomiędzy świętami w grudniu.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie szczegółowego CV na: germany@brascorecruitment.pl
W tytule maila prosimy wpisać nr referencyjny: KOM/1017/JB

Brasco S.C.
ul. Okólna 10, 42-400 Zawiercie
Tel: 326700280
www.brascorecruitment.pl
Nr. certyfikatu: 6577

DANE KONTAKTOWE

Brasco Recriutment
ul. Zaparkowa 1
42-400 Zawiercie

TELEFON
Tel: +48 32 670 02 80
info@brascorecruitment.pl